WINNERS 2021 #SW46: 1st ZIAKKAS THEDOROS 4h 16m 41s 1st (woman) Afisidou Elisavet 8h 42m 7s || #SW10: 1st Tsevdaris Pantelis 46m 40s 1st (woman) Lieberherr Petra 54m 44s

verticalRUN #4 // 2019

RANK

ΒΙΒ #

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ / ΣΥΛΛΟΓΟΣ

FINISH TIME

1

116

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

S.X.O KAVALAS

9:18

2

1

ΤΣΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

9:46

3

4

ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

9:59

4

3

ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

10:13

5

132

ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

10:48

6

101

ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Eleftheroupoli Runners

11:23

7

5

ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

11:24

8

6

ΓΚΡΟΖΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ

11:26

9

113

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

11:36

10

119

ΓΚΡΟΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

NEYROKOPI RUNNERS

11:37

11

108

ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

11:50

12

31

ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ

OSB_ENDURANCE TEAM

12:00

13

23

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

12:15

14

103

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

DM GROUP

12:23

15

11

KUMMER PETER

OSB_ENDURANCE TEAM

12:35

16

127

ΜΠΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

13:03

17

18

ΤΣΑΚΙΡΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

FDF Team

13:14

18

131

ΛΟΥΚΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

13:46

19

27

ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

IRON TEAM

14:03

20

105

ΣΑΡΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

14:09

21

111

ΛΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΥΚΟΙ

14:11

22

128

ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

14:19

23

22

ΒΑΣΣΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

IRONTEAM

14:30

24

35

ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

holisteRUN

14:47

25

124

ΜΑΣΤΡΟΥΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

 

14:52

26

21

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Dramarunners

14:59

27

26

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΣΑΪΑΣ

NEVROKOPI RUNNERS

15:30

28

110

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

15:34

29

102

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

BEERUNNERSS

15:50

30

115

ΣΤΑΘΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

OSB_ENDURANCE TEAM

15:50

31

130

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

THE NORTH FACE

15:56

32

29

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

holisteRUN

16:21

33

41

ΑΘΕΡΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

16:48

34

38

ΚΙΟΣΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

17:00

35

125

ΤΕΡΤΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

17:17

36

120

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

17:19

37

123

ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

17:20

38

117

ΠΡΑΦΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

XANTHI RUNNERS - ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ

18:35

39

42

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

18:36

40

109

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

-

18:36

41

104

ΘΕΜΕΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

Xanthi Runners

18:56

42

47

ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε.Δ.Ε.Ο.

19:53

43

121

ΠΑΡΛΑΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

 

21:16

44

122

ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

21:36

45

114

ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

OSB_ENDURANCE TEAM

21:40

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.

Ok